Technologie

HAAKON Technologie Elite Ultra měření tuhosti Technická Univerzita v Liberci

karbon

Pro karbonové hůlky na běžky HAAKON využíváme nejkvalitnější karbonové tkaniny a technologie z Japonska a Korey. Tím zaručujeme neuvěřitelnou pevnost v porovnání k hmotnosti hůlek. Právě pevná hůlka je důležitá pro zajištění minimálního prohýbání holí při jízdě. Speciální metodou vrstvení karbonových tkanin zároveň zvyšujeme odolnost tubusů vůči nárazům. Využíváme nejvyšších vysoko-modulárních karbonových tkanin (UHMC a HMC), se kterými jezdí špičkoví sportovci Světového poháru.
Technologie HAAKON karbonový tubus
HAAKON Soft conditions košíčky

HROT ZE SLINUTÉHO KARBIDU.

Košíček je vyvinut a vyroben Technickou Univerzitou v Liberci z vysoce odolných plastů, zešířen v místě nejvyššího záběru. Hrot je složen ze slinutého karbidu a upraven speciálně pro silné nárazy do ledových či asfaltových ploch. Technologii i výrobu zajišťují odborníci z ČR.

RUKOJEŤ CARBON EASY TWIST.

Pouhým pootočením horní části rukojeti poutko připevníte tak, že nedojde k naprosto žádnému prokluzu poutka. Vaše nastavení délky poutek tak je zcela přesné již na první pokus. Směs z přírodního korku zvyšuje komfort při kontaktu prstů s rukojetí. Rukojeť na běžecké hole HAAKON Easy Twist je tvořena směsí karbonu a byla vyvinuta a vyrobena Technickou Univerzitou v Liberci.
HAAKON Technologie
HAAKON Technologie

POHODLNÉ POUTKO.

Střih a materiál je vyladěn špičkovými lyžaři s důrazem na pohodlí a dostatečnou oporu. Uchycení na suchý zip je navrženo tak, aby nepřesahovalo a nepřekáželo běžkaři v pohybu. Poskytuje flexibilitu díky velikostem S, M, L, XL a je kompatibilní s jinými systémy. Za kvalitu poutka ručí čeští výrobci.

INOVACE

Špičková instituce světových rozměrů Technická Univerzita v Liberci (TUL) zajišťuje přístup k nejnovějším technologiím a inovacím. Společně pracujeme na vyvíjení odolných materiálů pro komponenty a inovativním řešení úchytů poutek a košíčků. Zároveň zde probíhá testování všech našich materiálů pro zajištění nejvyšší kvality. Odborníci z TUL posouvají běžecké hůlky HAAKON mezi světové značky běžeckého vybavení.

DODAVATELÉ Z ČR

Kvalita je pro nás zcela zásadní. Proto si pečlivě vybíráme české dodavatele, odborníky z oboru, kteří odvádějí precizní a spolehlivou práci. Jsou našimi partnery, kteří usilovně pracují na vytvoření perfektního produktu. Díky snadné dostupnosti jsme v neustálém kontaktu, máme kvalitu našich výrobků zcela pod kontrolou a jsme schopni rychle reagovat na měnící se požadavky našich zákazníků.