NOVÁ RYCHLO-ODEPÍNACÍ RUKOJEŤ!

Nová rukojeť HAAKON One Click

Přátelé, sportovci .. první český patent na rychlo-odepínací rukojeť! České hlavičky a ručičky Vám zase vymyslely něco, aby se Vám sportovalo o něco lépe! Na jediné stlačení, tedy anglicky „on One Click“, palcem stejné ruky během vteřiny uvolníte ruku i s poutkem od rukojeti a můžete se v klidu napít, vysmrkat .. postrčit děti.

Rukojeť má zvýšený podíl směsi přírodního korku a vyladěný ergonomický tvar, který vznikal na základě Vašich připomínek a nápadů. Sevření rukojeti při jízdě či Nordic walkingu je velmi pohodlné. Klademe vysoké nároky na kvalitu našich produktů, korková část rukojeti je díky aplikaci vstřikováním naprosto spolehlivá a NEDROLÍ SE! (Oproti lepeným rukojetím jako u většiny výrobců). Rukojeť má zároveň extrémně nízkou váhu, což je zásadní pro optimální těžiště celé hole.

Pocházíme z Jizerských hor a příroda nám není lhostejná. Proto využíváme mimo jiné ekologický, recyklovaný karbon, který vzniká jako odpadní materiál při výrobě letadel. Na vývoji se tradičně podílela Technická Univerzita v Liberci.

Jsme hrdí, až dojatí, že nám věříte a fandíte. Díky tomu může česká rodinná značka HAAKON pokračovat dál a nabízet Vám to nejlepší!

Osobně Vám děkujeme,

Michal, Pavla a celý tým HAAKON 🙂