Srovnání produktů – které hole jsou pro mě?

Srovnání produktů HAAKON
Nevyznáte se ve všech těch tyčkách? Víme, že to máte těžké, proto jsme vytvořili jednoduchý návod, jak poznat, které hole jsou pro Vás nejlepší. A jestli stále nevíte, rádi si s Vámi popovídáme a poradíme 🙂

Pro koho je Blue Tiger?

Pro profesionální závodníky, elitní jezdce a nadšence, kteří chtějí nejlepší vybavení na trhu. Blue Tiger jsou nejtvrdší a nejlehčí hole z celé řady HAAKON
Pevnost 10/10
Váha 10/10
Švih 10/10
Odolnost 8/10

Pro koho je Elite Ultra 2.0?

Pro závodníky, elitní jezdce i nadšence (a vlastence), kteří hledají nejlepší kvalitu za nejlepší cenu. Elite Ultra 2.0 mají téměř stejné vlastnosti jako Blue Tiger, ale o mnoho nižší cenu.

Pro koho je Race Lite 2.0?

Pro závodníky i běžné běžkaře, kteří chtějí závodní hole a nechtějí investovat více než 4 tisíce. Race Lite 2.0 stále vynikají vysokou tuhostí a výborným těžištěm, které je pro závodní kvalitu holí typické.

Pro koho je Pro Speed 2.0?

Pro běžné běžkaře, kteří sportují pro radost a příležitostně závodí. Pro Speed 2.0 je výjimečná neuvěřitelným poměrem cena vs. výkon. Lehoučké a tuhé hole ze 100% karbonu za 2.590 Kč jsou na trhu opravdu vzácné.

Pro koho je Junior 2.0?

Pro děti, které aktivně lyžují s rodiči nebo ve sportovním klubu. Juniorky jsou díky 50% podílu karbonu závodní hole o vysoké tuhosti i nízké váze.

Pro koho je Master 2.0?

Pro aktivní běžkaře, kteří nemají závodní ambice. Master 2.0 jsou hole s nižší tuhostí a vyšší váhou, ale stále nabízí příjemné svezení díky 70% podílu karbonu. Mezi holemi pro rekreační jízdu jsou rozhodně na špičce.